Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Honnan tudom ingyen letölteni...

Honnan tudom ingyen letölteni a youtobos letöltö programot? És hogy kell használni?

Figyelt kérdés
2009. nov. 14. 14:09
 1/2 anonim válasza:

www.download.com


keresőbe beírod, hogy free flv converter, van neki egy fizetős verziója, de alapjáraton ingyenes. A progi indulásakor megjelenő oldalon tudsz keresgélni a feltöltések közt, letöltés gomb, vagy fent mellete levő fülre rámész, ott konkrét linkről tölthetsz le, egyszerre legfeljebb kettőt visz le avi-ba az ingyenes. Eddig ez a legjobb ilyen progi, amit találtam.

2009. nov. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A Youtube Downloader HD

[link]


egy ingyenes eszköz a YouTube videók letöltéséhez és PC-re mentéséhez. A videókat átkonvertálhatjuk avi vagy mp4 (iPod, iPhone kompatibilis) videó formátumba.


Letöltés:

[link]

2009. nov. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!