ZsazsiBazsi kérdése:

Nem indul el :/?

Figyelt kérdés
A mai napon letöltötem egy játékot majd daemon tools al kellet feltelepítgetni ami sikerült is csak amikor elakarom indítani behozza azt a logo félét amit játEk elején szokot amikor megnyitom és a logo eltunik és nem lép be a játékba.

2013. okt. 29. 17:16
 1/6 anonim ***** válasza:

melyik játékról van szó?

milyen a géped hardveres összetétele?(processzor, mennyi ram, videokártya)

ezek nélkül nehezen fogunk tudni segíteni

2013. okt. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Star wars knight of the old republic (2004es) a proci 2ghz 2giga ram 1giga videokártya.
2013. okt. 30. 08:25
 3/6 anonim válasza:

Próbáld ki ezt, nekem megoldotta:

[link]

Értelemszerűen a játékoddal megegyező verziójút töltsd le.

2013. okt. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Letöltottem és még ezzel se megy :/ azt írja a program nem válaszol és hibajalentkezzésezik meg 2x ujra raktam hátha az a baj de ugyse müködik.
2013. okt. 30. 17:32
 5/6 anonim válasza:
Windows XP (SP 2 vagy 3, amelyik jobban tetszik) kompatibilis módban futtasd!
2013. okt. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Várj!! A crack-et használod hozzá? Egyáltalán tudod, hogy kell crack-elni? Csak mert anélkül nem igazán fog indulni:

* Van egy külön "swkotor.exe" fájl, valahol a többi fájlok közt, amiket letöltöttél. Ezt kell bemásolni a játék főkönyvtárába (ahová telepítetted), és felülírni az ugyanilyen nevű fájlt!!


Apropó: az sem mindegy, hogy milyen crack-et használsz a játékhoz, ugyanis a verziószámoknak is egyeznie kell, tehát, pl. a játék 2.0 verziójához, 2.0 crack kell - bár gondolom, hogy megfelelő cracket mellékelték a torrent készítői! :)


Még egy megjegyzés: ennél a játéknál van egy olyan verzió a torrent-oldalakon, amiben a játék mellett 3 cracket is töltesz le (az "Extras" nevű mappában vannak). Próbáld meg mindhárommal, egyikkel biztosan működni fog! :)

2013. okt. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!