Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 7-et próbálok telepíte...

Windows 7-et próbálok telepíteni dvd-ről, de a telepítő lefagy. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Bootolás után kapok egy fekete képernyőt fehér sávval és egy "windows loading files" felirattal, majd bejön egy starting windows felirat, betölt egy üres asztalt és megáll. Nem villog a piros led a gépen, és a dvd meghajtó is leáll.

Amit próbáltam

letiltottam minden felesleges drivert, tűzfalat, vírusirtót,

kihúztam a netet, kihúztam mindent a gépből, csak egy ps2-es billentyűzet maradt.



2013. okt. 25. 19:27
 1/8 levis56 ***** válasza:
Próbálkozz egy másik telepítővel, ez lehet hogy hibás, eredeti vagy te írtad ki?
2013. okt. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"letiltottam minden felesleges drivert, tűzfalat, vírusirtót, "


Bootolás után ezek közül egyik sem megy, tehát nincs mit letiltani vagy nem értem...

2013. okt. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
3 gépre ment fel tökéletesen ez a w7.
2013. okt. 25. 20:03
 4/8 levis56 ***** válasza:
Az optikai meghajtó is lehet hibás nekem a lézerfej miatt nem bootolt a gép pedig új volt win op rendszert csakúgy tudtam telepíteni ha ubuntu cd-vel megformáztam a HDD-t csak utána ment fel az xp.A leírtak alapján nem telepít mert akkor nem jönne be az asztal,a régi op rendszert tölti be de mivel letiltottál mindent talán ezért nem jönnek be az asztali ikonok. A biosban állítsd át az elsődleges bootolát cd-re mentsd el a beállítást F4 legalábbis nálam,majd újraindít közben nyomj egy billentyűt,ezek után elvileg telepíteni kéne neki ha csak nem hibás valami.
2013. okt. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Ez az ablak nem jön be:

[link]


És valamiért nem jön be a "Megjelenítési nyelvek telepítése vagy eltávolítása" menü sem a vezérlőpultból.

Hiba (0x800700C1) imageres.dll betöltése közben.

Lehet hogy emiatt fagy meg a telepítő a legelején ?

2013. okt. 25. 21:13
 6/8 levis56 ***** válasza:
A dll hiba az program fájlhoz tartozik nem tud telepiteni,megnyitni valamit ha ez sérült.Gépről nem fogsz tudni telepíteni csak dvd lemezről vagy pendrive-rol.
2013. okt. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Közben megoldódott, egy másik fórumon volt egy hasonló probléma, várni kellett hogy beadja az első ablakot...sokat...kb 20 perc volt, aztán ment zökkenőmentesen.
2013. okt. 26. 00:19
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen nekem is most potn ez abajom forumról forumra járok egyszercsak beadja a gépen a telepítést... Egyedül csak azt nem értem ha SEMMILYEN változtaás nem tönrtént se a biosban se a hardverben akkor hogy lett az átlag 15 perces telepítés kb 45 60 perces??????? ( És ki is próbáltam új bleső DVD olvasóval meg másik vinyoval kábeleket cseréltem semmi hülyét kapok hogy ennyit kell várni Ja és Eredeti a Win7 )
2016. márc. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!