Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » League Of Legends-ben hogyan...

League Of Legends-ben hogyan vannak a divisionok?

Figyelt kérdés
Arra vagyok hogy kíváncsi hogy hogyan működik ez az egész rendszer.. Elértem a 30-as szintet és játszottam 10 ranked game-t és Silver 2-es lettem.. Vesztettem párat és Silver 3-ba átrakott.. Meg nem értem azt hogy ezekenk a divisionoknak mi a jelentősége a játék közben..

2013. okt. 23. 00:34
 1/4 TheHope válasza:

Vagy x divisionben. 0-100 pontig lehet menni. Ha 0 ponton vesztesz x játékot zsinórban visszadob egyet (Volt akinek 3 lose után történt meg,másnak 5,attól is függ milyen dives az enemy/teamed). Ha eléred az adott divisionben a 100 pontot játszanod kell promotion matcheket és azok döntik el továbbjuthatsz-e. Például Silver V-I-ig 3 promó van mindegyik Silver div között,Goldban már 5. Silver-ben 2 promót kell nyerni a 3-ból,hogy 1 divvel előrébb rakjon,Goldban 3-at az 5-ből.

Teháta gyakorlatban: Silver III-ban vagy. El kell érned először 100 lp pontot,majd nyerned kell a 3 promóból 2-őt és voálá,máris S2 vagy. És így tovább.

2013. okt. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Jól elmagyaqrázta az első szóval nekem csak egy hozzászólásom van:

te valami iszonyat szerncsés ember lehetsz, hogy azt se tudod mi fán teremnek a divisionok és egyből a silver elejére kerültél :D

2013. okt. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Lehet ugrani is, de nem olyan gyakori mondjuk megcsinálod silver 3-ban a promót, és feldob silver 1-be. Ehhez magas mmr kell (rejtett elo) és sorozatban min. 10 nyert ranked meccs.
2013. okt. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat nagyon sokat segítettetek! :D
2013. nov. 1. 23:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!