Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Másnak is megváltozott a...

Másnak is megváltozott a gmail fiókja?

Figyelt kérdés
EGyre több változtatás vettem észre. Először, csak nem lehetett linkként elküldeni a fényképekhez feltöltött fotókat. Egy ideje nem enged csatolmányt csatolni a rendszer, nemrég eltünt a kilép gombom, most meg egész más a bejelentkezésem, alig lehet kiigazodni. A leveleknél pedig eltünt a gördítősáv. Valami beállítási probléma lehet?? Évek óta a gmailt használom, elégedett voltam idáig vele, de most már kezd tele lenni a hócipőm a változtatásoktól. :-(
2013. okt. 21. 09:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Mióta a GMail kvázi monopolhelyzetben van az e-mail szolgáltatók között, azóta ő is a romlás útjára lépett. (Mint ahogy tette azt anno az iWiW, a MySpace, és ahogy teszi most a Facebook.)Megtehetik, hogy elbarmolják, hiszen a felhasználók úgysem fognak váltani.

Nekem se tetszik, amilyen irányba mennek a fejlesztések. Régebben lehetett baromi nagy fájlokat is küldeni, most már nem engedi, mert mindenáron erőltetni kell a Google Drive-ot. (Mellesleg én elsődleges címemként Indamailt használok, pont az ilyen apróságok miatt.)


Na de az, hogy nincs kilépés gombod, nem enged csatolást küldeni, stb., ott nálad lehet valami probléma. Nálam rendesen működik.

2013. okt. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Egész más lett a bejelentkezési oldalam. Most jó pár dolgot átálítottam, sikerült beállítani amik a legjobban zavartak. Az a vicc, hogy én meg anno az Indamailról jöttem át a gmailre, mert akkor jobb volt. Még él az a címem is, szerecsére.
2013. okt. 21. 09:46
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom,de nekem semmi gondom nincs vele.

Az viszont,hogy nem lehet túl nagy csatolmányt küldözgetni csak úgy,az érthető. Azért elég beteg az,aki 25MB-os emailt akar küldögetni. Tipikus pl csinál 100 képet az osztálytalálkozóról és elküldi 20 embernek. Amíg a régi gépek 200kb-os képet csináltak,a mostanikat meg már 8MB-os ez azért.. kissé megváltozott a dolog. Ráadásul fogadni se képes sok levelezőrendszer ekkora méretű levelet. Az email nem megosztásra való, ennyi. Próbálta a google a wave-t de nem jött be.

"You can send messages up to 25 megabytes (MB) in size. If you’d like to send attachments that are larger than this, you can insert from Google Drive instead."

2013. okt. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!