Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem ismeri fel a gépem...

B.r.Production kérdése:

Miért nem ismeri fel a gépem a telefont?

Figyelt kérdés
Sony go-m van és az lenne a baj hogy a samsung laptopom nem ismeri fel a telefont. A telefonon most lett cserélve usb csatlakozó illetve frissítve lett az op rendszere, a számítógép meg most lett újra telepítve. Régebben gond nélkül tudtam rá tenni zenéket illetve beletudtam nyúlni a telefonmemoriába most már felse ismeri a gép. Valaki tudna ebben segíteni?

#telefon #USB #usb hiva
2013. okt. 21. 04:12
 1/3 Gábor_79 ***** válasza:
Nem tartozik hozzá valamilyen PC suite program, amit eredetileg felraktál mostanra meg elfelejtetted?
2013. okt. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
pc companion kell hozzá és felraktam de nemismeri fel:s de most voltam szervízbe és azt mondták hogy nemisfogja felismerni mert csak a töltőt kötötték be mert az usb kivan tépve és kb alaplap csere:D ellenben azt nem tudom hogy a samsung 300v5a soa laptopomra milyen bluetooth drivert kell leszedni ahozz hogy a telefonommal összetudjam ugymond kötni:s
2013. okt. 22. 00:41
 3/3 Gábor_79 ***** válasza:
Fú, hát azt én sem.
2013. okt. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!