Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek melyiket érdemeseb...

Szerintetek melyiket érdemesebb? :D Xbox360, PS3, PC Játszani persze:D fifa13, gta v, iv sleeping dogs, hitman absolutionozni melyiket érdemesebb? venni

Figyelt kérdés
?

2013. okt. 20. 22:44
1 2
 1/11 anonim válasza:
0%

Egyik se.

Xbox One-t vagy PS4-et vegyél.

Gta lesz rá, a többi játék meg rakás szar, nem kár értük!

2013. okt. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ha gazdag vagy, akkor konzolt :)

Igaz, hogy a PC többe kerül, de játék ingyen van rá, és sok egyébre is jó. A konzolra is akad ingyen játék, de ha veszed, rámegy a gatyád is (PC-nél legalább van steamen olcsó is)

2013. okt. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

ahaa értem

:)

köszi

még írhattok ha akartok!

2013. okt. 21. 13:58
 4/11 anonim ***** válasza:

,,Gta lesz rá, a többi játék meg rakás szar, nem kár értük!''

Attól még hogy gta fan vagy és neked csak az a jó,még nem szar a többi!

hitman absolution:kifejezetten jó játék szerintem(bár nem össze -vissza lövöldözünk és megyünk előre se nem gta stílusú játék.

fifa 13: Nem nagy érdekeség nagyjából ugyanaz mint a többi része de focis játékon nem nagyon lehet mit változtatni amit kell megtették.

sleeping dogs:Na ez már inkább gta stílus viszont egyedi keleti hanglattal.Jó harc rendszerrel szerintem jó játék.

És még sok jó játék van ebben a generációban és mivel most akarsz jelen generációs konzolt venni gondolom azokkal se játszottál.

,,Ha gazdag vagy, akkor konzolt :) ''

Ez baromság a pc minimum 2x annyiba kerül és utána arra is meg kell venni a játékokat.A konzol játékokból is van ólcsóbb


Szerintem:

Ha van rá pénzed jelen estbe pc mert a mostani és a következő generációs játékokkal is tudsz játszani.Ha nincs sok akkor ps3 szerintemm inkább (ps+ miatt)vagy xbox 360 is megteszi játszani azokon is tudsz és elvileg 2016-ig támogatva lesznek.

2013. okt. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

"A konzolra is akad ingyen játék, de ha veszed, rámegy a gatyád is"


Ez nem igaz csak ha eredetibe nyomod. De MO-n senki nem eredetezik :)

Veszel egy X360-t 60 E kicsipelteted 5-7 E.

És már is hozzájutsz kapásból több ezer címhez amit idáig kiadtak rá.

Nagy tételbe veszel magadnak dupla rétegű dvd-t,kb 15.000 lesz de darabonként 800 Ft úgy nem éri meg. Máris van 100,db lemezed és tépheted le a játékokat a nettről, ingyen.


És 2016-ig még adnak ki rá címeket.


Ez lemezek nélkül kb 70 E amiért egy elég gyenge pc-t kapnál és arra nincsen Halo, Forza, Gears... azé ezek jó címek :)


Ha meg eredetibe veszel játékot az ugye régebbinél 6-8 újnál 12-15.

Az 1 v 2 eredeti játék ára.

Csak azé h ne ijedj meg nagy tétel árétól.

2013. okt. 22. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

énis a pcre szavazok mert azon könnyü vidizni

írányitás is szerintem.

konzolon furcsa

de kb mennyiért tudok kapni egy ilyen gépet a gta V ugye csak konzolra van

fifa13 meg a sleeping Dogs számit nekem csak naon:).

2013. okt. 22. 19:53
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha normálisat akarsz akkor az kb 200.000 Ft lesz.

Am a gta V is lesz pc-re csak kb 1 év késéssel.


És konzolon is könnyű vidizni csak kell hozzá egy AVerMedia Live Gamer Portable.

Az irányítás meg gyakorlat kérdése semmi több.

De ha ennyire elfogult pc-s v minek írtad ki a kérdést ha már úgy is tudtad a választ.


Bár nekem 8 de aztán nehogy sírjál h nincs Killzone, Gers, Forza, Uncharted... pc-re.

Mer ezt szoktátok a PC az Isten csak épp nincs rá semelyik előbb említett cím. Nekünk konzolosnak meg van minden ami nektek pc-re :)

De te tod.


Ja és van egy olyan érzésem h a videózást azé veteted fel mer YT-s gamer csatornát akarsz csinálni.

Ez esetben mondnám neked h ez már a kutyát sem érdekli.

A YT-n ugyanis 10-ből 9 embernek ez van, már lerágott csont a téma.


Ha nem hiszel nekem írd ki ide h kit érdekelne a yt-s gamer csatornád.

A válaszok mind olyanok lesznek h senkit.

2013. okt. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

7# plz írd már le hogy pc-be mi kerül 200ezerbe

[tegyük fel hogy ház+monitor+bill egér van..]


Csak kíváncsiságból kérdem

2013. okt. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mondjuk egy mostani kb jó konfiguráció.

Tudod a hardware-k, mint táp, vga, ram, alaplap, proci, hagy ne soroljam fel mindet. Vagyis egy új gép amin 200-ból kb 4 évig bírja de legyen 5 ha nem grafika fanatik.


Ha nem hiszel nekem kérdez meg bárkit aki ezzel foglakozik egy 200-as gép az egy alap konfig és gyakorlatilag 4 év után cserélhetnéd 6 év után meg mehet a kukába.


Ahelyett h vennél egy 360-t ami még 16-ig támogatva van v egy next gent 130 kb de 9 évig nem lesz vele bajod.

Mer kb 7 év a generáció váltás +2-ig meg még elég sok minden kijön rá.

Plusz exclusive címeket játhatsz.

Gondolom egy lcd- tv-d csak van mer mondjuk már nincs is más, szal monitor megoldva.


De nem akarlak megyözni ha neked jó a pc játssz azon.

2013. okt. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
szerintem már 100-150e ből kijön 1 jó gép ami bőven elég csak azért kérdeztem mi 200e
2013. okt. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!