Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik konzol a jobb az...

Melyik konzol a jobb az xbox360 vagy a nintendo wii?

Figyelt kérdés
2009. nov. 10. 20:07
1 2
 11/19 anonim válasza:

Egyértelmüen a WII a jobb.Legalább nem lesz 3 ledes lol... Szerintem X-Boxot ne vegyetek mert szinte mind elromlik.Wii se a legjobb de jobb mint az x360 :)!

*Üdv: BlueRák*

2010. márc. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
A Wii, mert közben még mozogsz is, nem pedig csak ülsz, és nyomod a gombokat.
2010. ápr. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
Egy 15 ezres gép tudj annyit mint a Wii.
2010. máj. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Ha korpás a hajad vegyél olyan sampont ami jó rá.
2010. jún. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Döntse el mindenki maga
2010. jún. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Ennek a kérdésnek így nem sok értelme van, teljesen másabb réteget céloz meg a 2 konzol.


Az Xbox a komolyabban játszani vágyó embereket célozza meg, persze jön majd a natal/kinect is, de azért inkább a komolyabb játékosoknak.


A wii pedig a casual réteget, akiknek nem fontos a grafika, hanem igazából maga a játékélmény és a szórakozás, ami persze megvan xboxon is, de egy játékos számára primitívnek és hülyeségnek tűnhet a wii, de jó buli tud lenni, amikor vkivel közösen teniszezel a családban vagy a neten.


Ezt igazából mki döntse el maga, hogy neki mi tetszik.

2010. júl. 1. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
Jaj,Istenem! Ti tudatlan barmok csak irjátok,hogy most az xbox ki fogja adni a Natal-t,meg jön az Xbox720,meg jön a Ps4. Akkor szerintetek,a Nintendo-nak már nem is lesz új konzolja? Hát persze,hogy de,mert versenyben akarnak maradni. És körübelül akkor jön ki,mint a ps4 vagy az xbox720. És elmondták,hogy ismét forradalmasitani fogja az irányitást. Full Hd-s lesz,és akár még 3d-ben is játszhatsz rajta,de ez már nem olyan biztos. Tehát a Wii-t nem kell leirni,ugyan úgy fejleszteni fog.
2010. aug. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:

Wii.


Mindenki hülye akinek nem teccik. A grafikája lenyűgöző. Erre vannak a legeslegjobb játékok ( Kirby Epic Yarn, Super Smash Brothers Brawl, Metroid Prime 3, hogy csak néhányat említsünk.) Lejátssza a N64-es, és a Gamecube-os játékokat (legalább is az enyém biztosan, és nem volt chippeltetve , vagy bármi más). Az írányítása teljesen egyedi, eleinte bár nehéz, de könnyü megszokni. A legkeresetteb a világon ez a konzol. És ami nálam döntő pont: ÉRTELMES JÁTÉKOK VANNAK RÁ . Mert az xbox, PS3 csak need for speed, haló, CS, Pókember , meg egy rakás lövöldözős, autós, focis, motoros, meg MMORPG. Aki ezeket akarja csinálni, az nem értem mért nem csinálja igazából. Nekem XBOX360-am van, mert az 10000-rel olcsóbb volt, és nem is volt Wii-re pénzem, azért azt vettem. De így, hogy mostmár jelenleg csak 62200, életem legnagyobb hibája volt az XBOX....


Amúgy a legnagyobb baja ennek az országnak a fiatal nemzetsége....csak az agresszió, és száguldási vágy, semmi más. Keressetek rá a Youtube-on az egyik játékra amit mondtam.

U.I.: Mellesleg a Wii minden, minden MINDEN játéka online is. Ilyet hol találsz az XBOX-on, vagy akár a PS3-man? 100-ból 3-szor



Úgyhogy aki nem tud dönteni, erősen tanácsolom a Wii-t

2010. szept. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Mármint a Wii nem a sajátom, hanem az uncsiméké, akik pesten laknak, de énis akarok egyet. Előző vok
2010. szept. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!