Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem kapcsol ki a windows...

Miért nem kapcsol ki a windows 7-em?

Figyelt kérdés
A kék hátteren fehér betűvel lévő "Leállítás" kiírás után csak nagyon ritkán kapcsol is ki a gép.Általában kb. fél óra után kikapcsolás helyett újraindul.Hogy tudnám megoldani?

2013. okt. 12. 20:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Rakd újra az Operációs Rendszert.

Ha minden szakad, hosszan nyomd meg a bekapcsológombot.

Vagy .... húzd ki az áramkörből(de ez árt neki)

2013. okt. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azért nemkapcsol ki mert szar az egész win 7 rendszer. Velem is ezt játszota egy idö után leállitás kényszertetése ugy állt le nagynehezen meg volt olyan nap mikor nem állt le a vége fele hanem újraindult. Na én fogtam a gépet szerviz neki wi 7 le vista fel . D A 7 nél még a vista is jobb. Most 8 as van az jó. A 7 es szar mástéren is szivtam vele keményen. Töröld a 7 et rakj fel 8 at ha régóta használod a 7 et ragaszkodsz hozzá telepitsd újra a windows mert most igy mindenképp újrakel valamivel telepiteni a gépet én is igy voltam.
2013. nov. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!