Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt a telefonom?

Miért csinálja ezt a telefonom?

Figyelt kérdés
Van amikor 15%on van és valami alkalmazásba belelépek és lemerül. Utána felteszem töltőre, bekapcsolom és aztjelzi, hogy 60% vagy több százalékon van. Ilyen esetben új akumlátort kell venni?

2013. okt. 12. 20:38
1 2
 1/11 anonim válasza:
Milyen telefonod van?
2013. okt. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Samsung galaxy s3 mini-je van.. ott írja.. xD


Szerintem az androidot állítsd vissza gyárira, vagy nézd meg a fórumát, hátha másnál is jelentkezett...

2013. okt. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

Ja...jolvan nem láttam :D

Na mindegy nekem az előző telefonomnál (Xperia X8) is hasonló volt,konkrétan 4 hónapot vártam,mire rendesen tudtam használni.Kb. senki nem tudta hogy mi lehet a baja.Volt aksi csere,android frissítés de ez sem oldotta meg. Végül úgy lett jó,hogy alaplapot cseréltek benne. Ez kb még plusz 15 ezer forintomba került szval jól megszenvedtem.Szval szerintem vidd be egy szervizbe ,vagy ha még garanciális akkor vissza a szolgáltatóhoz.Tudom hogy nagyon más a két telefon de szerintem ez is alaplap lesz.

2013. okt. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Egy eves telefon.. eddig semmi baja nem volt, alig akart lemerulni sokszor.. eddig mindig teljesen lemeritettem, de sokan mondtak, hogy az tonkretesti az akumlatort.. volt amikor tobb ideig tolton volt, szoval 100%on volt es meg 2-3oraig rajtahagytam. Mostanaba sose hagyom, hogy ugy lemeruljon, hogy kiis kapcsoljon. Lehet ez a hirtelen "valtozas" tett be neki?
2013. okt. 12. 21:10
 5/11 anonim válasza:
Nagyon más ötletem nincs... :/ nem vagyok egy nagy szakember.15 éves vagyok :D de valami olyasmit is hallottam hogyha egy telefont már egyáltalán nem tudsz beindítani,akkor azt lehet vele csinálni azthiszem hogy rádugod töltőre a mobilt,kiveszed az aksit,aztán pedig megint be,és így kb. egy sokkot kap a telefon és ezzel talán sikerülhet.( tudom hogy ez nem ugyanolyan eset de talán működik) vagy pedig lehet hogy ez is csak egy hiedelem,és tök hülyeségeket pofázok itt össze-vissza. De szerintem a legbiztosabb a szerviz.
2013. okt. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

[link]


"A Lítium-ion és a Lítium-Polimer akkumulátorokat nem kell, sőt nem is szabad kisütni. A totális lemerítés rossz esetben akár az akkumulátor életébe is kerülhet, amennyiben lehet, ezt kerüljük el. Tölteni csak 100%-ig tölt a készülék, utána lekapcsol a töltés, amit 1-2% merülés után újra elindít."


Bármi problémád van a telefonnal kapcsolatban, itt tedd fel.


EGYÉBKÉNT MEGŐRÜLÖK, HOGY SENKI NEM HASZNÁLJA A GOOGLE-t!!

2013. okt. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ember.Ez nem lítiumos akkumlátor.Ha lemeríted teljesen,az teljesen tönkreteszi.Tuti hogy az a baja.
2013. okt. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Bocsánat eltévesztettem "ez lítiumos akkumlátor." Az előttem szólóval értek egyet.
2013. okt. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igen most mar tudom:) Sajnos a t-mobilba azt mondtak, hogy teljesen meritsem le mindig. Ezekutan nem fogom hatha jobb lesz, ha nem akkor uj akumlator:)
2013. okt. 12. 21:51
 10/11 anonim ***** válasza:
Elég barmok,ha azt mondták,hogy merítsd le az okostelefont.Már bocsánat.
2013. okt. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!