Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Letört a LAN...

Mit csináljak? Letört a LAN kábelemről az a bigyó ami megfogja a kábel végét h ne essen ki és nem tom mit csináljak mert mindig kiesik

Figyelt kérdés
2013. okt. 12. 01:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Vegyel egy masikat. Mas megoldas nincs.
2013. okt. 12. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

kell egy új rj-45 csatlakozó meg egy krimpelőfogó amivel rászorítod. A kábelszínek bekötését neten megtalálod. De ha nem akarsz ezzel vacakolni, akkor vegyél egy új kábelt. Jobban jársz.


csatlakozó 50Ft

RJ45 krimpelő fogó 2000Ft


új kábel 1000Ft

2013. okt. 12. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Isten így figyelmeztet, hogy válts WIFIRE!
2013. okt. 12. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 karesz01 ***** válasza:
2013. okt. 12. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 P.O.C. ***** válasza:

Az igénytelenebbek oda szokták szigetelő szalagozni (nem vicc láttam már ilyet :D).

Ha nincs számteches ismerősöd aki egy üveg sörért újra krimpeli a végét, akkor tényleg az új kábel a megoldás.


Mondjuk láttam már zsibvásáron új krimpelő fogót 500 FT -ért, annyit simán megér, még ha évente csak 1-2 alkalommal használod is. A fej meg filléres dolog kb 20-40 Ft.

2013. okt. 12. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hiába került többe a normál kábel mint a krimpelő hisz ez a kábel olyan 2-3 méter hosszú
2013. okt. 12. 13:45
 7/8 A kérdező kommentje:
meg szerintem nem muszály a legdrágább krimpleőt venni van itt 800 ért is
2013. okt. 12. 13:47
 8/8 Lajos54 ***** válasza:
Egy valamire való szaküzletben, ahol alkatrészeket (tehát ilyen dugót is) árusítanak, ha elviszed a kábelt, veszel egy dugót, egy pillanat alatt ráteszik. Persze, ha azt akarod, hogy legyen ilyen fogód otthon, akkor vehetsz is egyet.
2013. okt. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!