Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lefagy indításkor?

Lefagy indításkor?

Figyelt kérdés
Vettünk 1 gépet ami így néz ki. Quad Core Q8300, Sapphire hd 5770 1GB DDR5, 4GB DDR2 800Mhz ram.Rádugtam mindent aztán elindítottam,és ki írja hogy milyen alaplap van benne (Intel P5K) alul pedig írja hogy nyomjam meg a tabot hogy indítsam a bios valamit, meg nyomjam meg a del-t hogy elindítsam a gépet.Nyomom a tabot aztán elindul.Bal felső sarokba villoga a fejér csík aztán ki írja, hogy ajánlott a hiba kijavításával indítani vagy normál módon.Rámegyek hogy normál módon és ki adja hogy windows indítása lefagy, aztán kidob az elejére hogy nyojam a TAB-ot meg DEL-t.De azt tapasztaltam hogyha valahogy belépek a biosba akkor az is lefagy. 55 ezret fizettünk érte VALAKI SEGÍÍÍÍÍÍÍÍTSÉÉÉÉG ????
2013. okt. 11. 07:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Nézd meg a Bios-ban a cpu hőmérsékletét.
2013. okt. 11. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Tiburon válasza:
Az előző választ erősítem, gyanús, hogy túlmelegszik (vagy a processzor vagy a videokártya). A másik amit el tudok képzelni, hogy a videokártyának kell külön táp és nincs rádugva.
2013. okt. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!