Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért fagy le állandóan a...

Miért fagy le állandóan a gépem? (többi lent) - SÜRGŐS!

Figyelt kérdés

Van egy Intel Core 2 processzorú (1.86 GHz, 1.87 GHz - 2 van), 1 GB RAM memóriájú, 150 GB HDD memóriájú, Windows 7 Ultimate 32-bites operációs rendszert futtató gépem... (BIOS: Phoenix-BIOS)


Tegnap este óta vettem észre, hogy állandóan fagy le és semmilyen műveletet nem lehet rajta végezni!

Még az egér sem mozdul meg!

...és mindig akkor fordul elő, amikor a Google Chrome-ot használom, pontosabban rajta böngészek.

Víruskeresést is végeztem, de semmi találat!


Mit tehetek az ügyben?

SÜRGŐS!!!



2013. okt. 9. 19:26
 1/8 soccerway ***** válasza:
Portalanítás segít, ha a kosz miatt fagy.
2013. okt. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 levis56 ***** válasza:
Töröld le a chrome-ot és telepíts egy másik verziót.
2013. okt. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tisztítottad már valaha? Vagy töredezettség-mentesítetted valaha? Töltsd le ezt és csinálj egy nagytakarítást: [link]
2013. okt. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Először is, attól hogy neked SÜRGŐS, és ki írod, még nem fogunk gyorsabban válaszolni.


Na'h és most ha annyira SÜRGŐS, akkor SÜRGŐSen tegyél még hozzá RAM -ot, mert valószínüleg felfalta a géped.

1GB RAM kb. az OS -nek és pár programnak elég, ha elfogy a lapozó fájlba tempel ami a HDD -et terheli.

Mikor ablakot/tabot váltasz a HDD -ről betölti aktív memóriába a kívánt tartalmat, a amit régebben használtál azt lementi HDD -re...

Ez egy igen lassú folyamat ami nem tesz jót az idegzetnek, és a merevlemeznek se.

2013. okt. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Először is, már régóta használom ezt a gépet és csak most jelentkezett a probléma. Másrészt meg minimum 512 MB-ot eszik a Windows, de akkor az Aero nem megy.

Kötve hiszem, hogy a RAM-mel van a baj, mert én már sok ideje így használom...


u.i.: Próbáltam már kitörölni a Chrome-ot és újra letölteni, de csak nem jó... Most a Firefox-ot töltöm le, hátha azzal megy!

Ha nem, akkor letöltöm azt a töredezettségmentesítőt, ha meg az sem segít, újrarakom a Windowst, bár ezt nemnagyon szeretném :(

2013. okt. 9. 19:49
 6/8 anonim ***** válasza:

Aero 512-es memóriával?

Hát nem csodálom hogy nen negy!

2013. okt. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#Utolsó >> Te látsz, vagy baj van a látásoddal????

"1 GB RAM memóriájú"


Hol látsz te itt fél gigát? (512 MB-ot)

2013. okt. 16. 21:44
 8/8 A kérdező kommentje:
Amúgy felpakoltam rá az Advanced System Care-t és portalanítottam is... Most jobban megy, mint eddig valaha!
2013. okt. 16. 21:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!