Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Most kaptam egy új telefont....

Most kaptam egy új telefont. Lehet baja?

Figyelt kérdés

Kaptam egy új Huaweii okostelefont, és azt mondták le kell merítenem teljesen, majd fél napra feltenni töltőre. Oké megtettem majd 22óra valamennyikor felraktam tölteni. Aztán reggel 7:30-kor bekapcsolt majd ébresztett a telefon, de azonnal kikapcsoltam.


Lehet bármilyen baja ha egy rövid ideig bekapcsolódott amikor elvileg töltenie kellett volna még?



2013. okt. 9. 07:52
 1/4 soccerway ***** válasza:
nem.
2013. okt. 9. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
teljesen felesleges lemeriteni meg ujra feltolteni, ez kb. 10 evvel ezelott volt igaz a mobiltelo akkukra. a mai Li-ion meg Li-polymer akkuk egyaltalan nem igenylik a kisutesi ciklusokat, sot, igazabol azzal teszed tonkre ha gyakran merited/toltod.
2013. okt. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A Tmobilosok azt mondták ezt kell tennem.
2013. okt. 9. 09:49
 4/4 soccerway ***** válasza:
én sem csináltam meg ezt a régi procedúrát, és az akksim még mindig jó, ennyit erről.
2013. okt. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!