Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A pc-mbe 4 ram foglalat van,...

A pc-mbe 4 ram foglalat van, egy már foglalt tehát ott van egy 2 gigás ddr2-es 800mhz-es ram benne, akkor a további 3 üres ramfoglalatba, tehetek még 2 gigás ramokat fejenként?

Figyelt kérdés
2013. okt. 8. 15:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy a gép/alaplap meg engedi-e esetleg nem tudod az alaplap nevét? Mert akkor többet tudok mondani.
2013. okt. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 acelsziv ***** válasza:
keress rá az alaplap típusára és nézd meg, mennyi memóriát képes kezelni. Elképzelhető, hogy csak 4 gb -ot kezel.
2013. okt. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Hewlett-Packard HP Compaq dc5850 Microtower


Ez a pontos típusa az alaplapomnak

2013. okt. 8. 17:19
 4/9 A kérdező kommentje:

Raktam bele egy másik 2 gigás ramot amit vettem egy sráctól neten,tehát az is 2 giga (elvileg 800mhz) ddr 2-es, ...beletettem a ramot másodiknak az enyém mellé és nem működött...a monitor be se kapcsoltőle.Kipróbáltam úgy is hogy az én ramomat kivettem és beletettem szimplán csak azt, és mégsem működik.Most akkor mi a baj? 2 dolog lehet a hiba:


Vagy azhogy nem 800 megaherces a srác ramja, vagy az hogy szar a ramja.

Valamit segítsetek már.Köszönöm.Helóztok.

2013. okt. 8. 17:23
 5/9 acelsziv ***** válasza:
inkább az utóbbi, mármint, hogy gatya a RAM
2013. okt. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
8 gb-ig bővíthető
2013. okt. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

tehát 8 gigáig bővíthető...ennek örülök.De írt vissza nekem a srác újra, és tuti hogy nem rossz a ramja.Ezt írta:


" [link]


itt eggy link a ramomról, tessék, ez 800mhz es tuti az alaplapod 667 mhz est kezel gyárilag de a gyengébb 800mhz esek is elindulnak benne hát ez sajana ez a ram az erősebb verzio és ezért nem megy!"

2013. okt. 8. 22:45
 8/9 A kérdező kommentje:
Mit szóltok?
2013. okt. 8. 22:45
 9/9 A kérdező kommentje:
Amit két hozzászólásommal feljebb írtam idézőjelbe, azt a srác írta nekem a saját ramjáról,ami már nálam van,hisz megvettem, de nem műkszik.Mit szóltok tényleg 667mhz-st kezel a gépem?
2013. okt. 8. 22:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!