Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miylen videókártyát vegyek...

Miylen videókártyát vegyek ebbe a gépbe?

Figyelt kérdés

2x 4GB Kingstone 1600Mhz RAM,500GB HDD, Asrock alaplappal,és a proccesszor az integrált grafikus vezérlővel dual core 2x3Ghz és amd 7480d 2Gb grafikával.

pci-e foglalat-ba tennék egy videókártyát ez jólenne bele?

VTX3D Radeon HD6850 X-Edition 1GB 256bit DDR5 ? 50ezer durván.


2013. okt. 7. 09:11
 1/6 anonim ***** válasza:

50 ezerért nem éri meg egy 6850. Ezeket használtan (újonnan már kevés helyen kapni) 20 ezer körül adják.


50 ezer körül manapság HD7870 2GB van, ami sokkal gyorsabb a 6850-nél.

[link]


[link]

2013. okt. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
értem.köszönöm a választ, ez esetleg még, talán ez jobb =D mert nekem, 256bit-es DDR5 és 2Gb-os kártya kéne, az asus meg ha jól tudom elég megbízható. ha nem akkor elfogadom a tanácsod és a sapphire radeon-t veszem
2013. okt. 9. 07:37
 3/6 anonim ***** válasza:

A Sapphrie nincs kőbe vésve. Nyugodtan vegyél ASUS-t, nekem is az van (bár csak 7850), csak azért Sapphire-t javasoltam, mert azt hittem olcsóbb, de most látom:

[link]

2013. okt. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
...az sem sokkal drágább.
2013. okt. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ezzel a géppel és az új videókártyával elfutnának a mai játékok ultrán? mint pl GTA 4 vagy a GTA V majd ha kijön egyszer... meg a gépigényesebb játékok?
2013. okt. 9. 18:58
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem írtál konkrét processzortípust, de a "dual core" az erőforrás-igényesebb játékoknál legfeljebb a minimum gépigényhez elég. (Jó esetben a min. és a javasolt között van félúton.)

Ez egy AMD A4-4000?

Félre ne érts, nem akarom leszólni ,de az egy kifejezetten alsó-kategóriás proci. Nem egyértelmű, hogy kiszolgálja a 7870 igényeit.


Fontos az is hogy milyen felbontáson játszol?


A GTA4 egyébként az egyik legrosszabbul optimalizált játék. Kevés (és drága) gépen fut ULTRÁN elfogadhatóan.

A GTA5 gépigénye a jövő ködébe vész.

2013. okt. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!