Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy kell átkonvertálni valamit?

Hogy kell átkonvertálni valamit?

Figyelt kérdés

A feltöltött állomány típusa nem megfelelő.

Kérjük ellenőrizze a feltöltendő állományt, hogy a támogatott típusok közé tartozik-e! Amennyiben nem, konvertálja át (az átnevezés nem elég).


Önéletrajzomat szeretném feltölteni egy oldalra .

Jegyzetekbe megírtam az önéletrajzomat .


2013. okt. 6. 10:44
 1/8 anonim ***** válasza:

valószínű word (doc), vagy PDF-be kérik

Wordbe (ha van) bemásolod, lehet, hogy rendezni kell, ezt ki tudod menteni, vagy doc-ba- vagy PDF-be

2013. okt. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Jegyzettömb-ben, *.txt. formátumban szeretted volna elküldeni, csatolni?
2013. okt. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

ha igen, ezzel áttudod konvertálni online:

[link]

2013. okt. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Igen a jegyzettömbe írtam és úgy csatoltam .

Utolsó köszi a segítséget de sajnos így is ugyan azt írja ki nem értem mi lehet a baj :S

2013. okt. 6. 13:43
 5/8 anonim ***** válasza:

"...hogy a támogatott típusok közé tartozik-e!"

légyszi, írd már le, hogy melyek a támogatott fájltípusok.

de, Te is megkeresheted a szükséges konvertálót, ha begépeled a keresőd címsorába: txt to *** és Entert nyomsz,

vagy a keresésre kettyintesz!

(*** = a támogatott fájltípus)

2013. okt. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Önéletrajzok

Ebben a részben különböző nyelvű digitális önéletrajzokat adhat meg.

A fájlnév kötelezően xxx.yyy alakú, ahol xxx egy legalább kettő, legfeljebb harminc karakterből álló jelsorozat, amely csak az angol ábécé kis- és nagy betűit, aláhúzást (_), valamint számjegyeket tartalmazhat. A fájl kiterjesztése (yyy) csak az alábbiak közül valamelyik lehet: doc, docx, pdf, txt, rtf. A fájl maximális mérete: 2048000 bájt.

2013. okt. 6. 17:38
 7/8 anonim ***** válasza:
Valaminek a feltöltésnél kell lennie, mert minden használatos fájl formátumot elfogadna. Esetleg még annyi lehet, hogy csak az angol abc betűit fogadja el, nem lehet benne ékezetes betű
2013. okt. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
panyozoli56 köszönöm szépen :) Igazad volt ékezettel volt a gond :).
2013. okt. 8. 14:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!