Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hol lehet áruhitelre "összerak...

Hol lehet áruhitelre "összerakós" számítógépet vásárolni? További kérdéseimet felteszem kommentbe.

Figyelt kérdés

2013. okt. 3. 12:24
 1/3 anonim ***** válasza:
ne vegyel szamitogepet aruhitelre. ha most nincs ra penzed, kesobb sem lesz, raadasul gondolom nem munkahoz kell (arra jo a 'bolti' is), hanem jatszani. igy indulnak az adossagspiralok.
2013. okt. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Csak ez az egy hitelem lenne,és jól keresek,nem okozna problémát,csak azért nem tolom be egybe azt a 180 ezer forintot,mert nem maradna tartalékom,ha valami probléma van. A havi 9-10 ezer forint nem jelent problémát nekem.
2013. okt. 3. 13:13
 3/3 A kérdező kommentje:
0% THM-el 12 hónap alatt befizetem,és annyi. Igaz akkor majdnem 20 ezer a törlesztőrészlet,de mint mondtam más hitelem nincs így nemgond :)
2013. okt. 3. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!