Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Eltűnt a pendriveról pár...

Eltűnt a pendriveról pár könyvtár?

Figyelt kérdés
Meg akartam nyitni egy mappát és azt írta hogy nem elérhető majd eltűnt.Ugyanez történt a többivel is miután meg akartam nyitni.Nem lehet valahogy visszaállítani?Csak mert 2 nap múlva az nélkül nehezen fogok dolgozatot írni
2013. szept. 30. 19:42
 1/3 Komplikato ***** válasza:

Ha "csak" a leíró rész sérült (FAT/NTFS tábla), akkor vissza tudod állítani erre való programokkal. Ha haldoklik a pendrive és az adatnál sérült, akkor nem.


Próbáld meg ezzel:

[link]

[link] /standard


P.S.: Nem lehet, hogy lecsatlakoztatás nélkül lett kihúzva egy gépből a pendrive? Csak mert a késleltetett írás okán olyankor simán eltűnhet az adat még HDD-ről is.

2013. szept. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
tudom,jártam már úgy de szinte biztos vagyok benne hogy normálisan le lett választva
2013. szept. 30. 19:59
 3/3 A kérdező kommentje:
furcsa,mert elvileg rajta van csak nem látszik,mert ha a parancssorba beírom hogy mit nyisson meg akkor előjön
2013. szept. 30. 21:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!