Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Battlefield 3-ban azt a...

Battlefield 3-ban azt a katonát ami a profilom az, hogy kell meg változtatni?

Figyelt kérdés
Ezt jó lenne megtudnom mert már régóta probalom át állítani de nem sikerült sosem kérlek segítsetek előre is kössz
2013. szept. 27. 19:14
 1/2 anonim válasza:
lépj be az originbe,és ott jobb felső sarokba van a neved arra rákattintasz és ott van a profil szerkesztése arra rámész,és ott van az alapadatok szerkesztése arra rámész és amikor reggeltél ide bejőn egy kérdés pl: hogy melyik iskolába jártál?feleséged neve?stb.. ezt regisztrációkor adtad meg azt a nevet beütöd és utána megtod változtatni arra a neved amire szeretnéd és a jatékos karaktered neve is megváltozik
2013. szept. 29. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Perupi252 válasza:
Nekem is majdnem ez a bajom. csak én a választ felejtettem el. hogyan tudom visszakérni? nevet akarok változtatni
2014. máj. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!