Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miniatűr nézetben hogyan...

Miniatűr nézetben hogyan tudom beállítani, hogy az MP4 fájlnak előnézete legyen?

Figyelt kérdés
KMPlayer-t használok. De nincs előnézete. Az érdekelne, hogy valahogyan beállítható-e, hogy miniatűr nézetben ne egy MP4 felirat legyen a fájl, hanem a videóból legyen egy részlet, ahogyan az WMP-nél van. Válaszokat előre is köszönöm.

2013. szept. 25. 19:41
 1/2 alfonz64 ***** válasza:

Az összes vizuális hatás beállítása a legjobb teljesítményhez:


A Teljesítményadatok és -eszközök megnyitásához kattintson a Start gombra , kattintson a Vezérlőpult parancsra, kattintson a Rendszer és karbantartás segédeszközre, majd ezután kattintson a Teljesítményadatok és -eszközök fülre.


Kattintson a Vizuális hatások módosítása lehetőségre. Amennyiben a rendszer rendszergazda jelszót vagy megerősítést kér, írja be a jelszót vagy hagyja jóvá a műveletet.


Kattintson a Vizuális hatások lapra, kattintson a Legjobb teljesítmény lehetőségre, majd kattintson az OK gombra


Vagy itt miniatűrök megjelenitése ikonok helyett részt kell kipipálni.

2013. okt. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Megpróbáltam, de nincs megoldás. Ugyanúgy csak egy MP4 felirat van...Esetleg valami más megoldás?

Nagyon bosszant, mert szerintem nagyon egyszerű. Vagy nemes egyszerűséggel a lejátszó nem képes erre?

2013. okt. 7. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!