Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Jól használom így az akkumulát...

Jól használom így az akkumulátort?

Figyelt kérdés
feltöltöm 100-ig lemerítem 98-ig (így azt írja ki hogy nem töltődik)és akkor nem használom de benne van(95-nél elkezdi tölteni és megint 100-ig utána 98-ig le stb.3-4 hetente használom akkumulátorrol
2013. szept. 25. 17:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Mivan?
2013. szept. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ha 100 százalékon van akkor lemerítem 98 százalékig(akkor azt írja ki csatlakoztatva nem töltődik)de amikor lemerül 95 százalékig akkor megint feltölti 100 százalékra akkor én lemerítem 98 százalékig így megy tovább(este kihúzom az áramból. 3-4 hetente használom az akkumulátort
2013. szept. 25. 18:07
 3/3 temesiv válasza:
Alegjobb úton haladsz hogy hazavágd az akksit.Arra kell törekedni hogy ha 100% ra feltöltődött utána akksirol fusson és addig nem tölteni amíg le nem merül.10% alatt figyelj.Ha töltöre teszed addig le nem venni róla amíg 100%-ig fel nem töltődött.Amugy megy akku nélkül is ha kímélni akarod.
2013. szept. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!