Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Jó ez a gép gamer gépnek?...

Jó ez a gép gamer gépnek? Valamit változtatnátok rajta? Beleférnek e ezekbe a házakba, és melyik legyen? Proceszor hűtő kell és jó ez +belefér valamelyik házba? És pár évig még mennének rajta a játékok? Válaszokat előre köszönöm.

Figyelt kérdés

number 1

Processzor: [link]

Alaplap: [link]

Memória 1: [link]

Merevlemez: [link]

Optikai meghajtó: [link]

Videokártya: [link]

Ház: [link]

Vagy: [link]

Esetleg: [link]

Billentyűzet: [link]

Tápegység: [link]

Gépösszeszerelés 3900Ft

Legdrágább házal:

192,850 Ft

Max 195 talán 200 ezernek kéne lennie.(az olcsobb nem baj)

Mit gondoltok?

proci hűtő: [link]

így +5147 Ft



2013. szept. 25. 15:29
1 2 3
 1/21 Gábor_79 ***** válasza:
A proci hűtő nem megfelelő. Nem AMD kompatibilis. De ha az is lenne kétséges, hogy megbírkózna azzal a processzorral. Ja és a tápegység! Erősen a nem ajánlott kategóriába tartozik hozzáértők szerint, de valaki majd megerősíti vagy megcáfol. Az adott oldalon végül is pozitívan írtak. Ez megbízhatóbb és jó alsótápnak bár 2 ezerrel több: [link] Ez az a komponens ami elviheti a géped egy pillanat alatt.
2013. szept. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Gábor_79 ***** válasza:
Lehet a második, általam mutatott táp sem az igazi a VGA tápcsatlakozása miatt. Nem néztem a gyári specifikációt, de itt csak sima 6 lábas csatlakozót ír, de nem tudom, lehet a 7950 VGA-nak 6+2-es kellene.
2013. szept. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Oké köszönöm.

Akkor ha az a táp jobb legyen inkább az.

A házakról mit gondolsz?Melyik ha legolcsóbba belefér minden azt venném.

A gyári hűtő nem jó?

2013. szept. 25. 17:09
 4/21 Gábor_79 ***** válasza:
Most nézem a házakat. A Kaller Master kiesik mert csak microATX-et támogat, az alaplap amit választottál ATX méretű. A Vaya-t ajánlani szokták, egyel több ventit is elbír; mást meg nem tudok róla. Szánd rá az időt és nézz a gyártók oldalaira. Nem érdemes elsietni, mert később nehezebb változtatni. Mármint jó áron lecserélni bármelyik alkatrészt.
2013. szept. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Kösz a tippet.Csak sajnos nem vagyok olyan profi hardverek és egyéb számítógépes alkatrészek terén.(ezért tettem fel a kérdést)

Ez a táp?(drágább de ha jó az vaya ház (az általam felsoroltak közül a legolcsóbb)akkor belefér:

[link]

vagy ez se az igazi?

2013. szept. 25. 17:22
 6/21 Gábor_79 ***** válasza:
Várjál azzal a táppal, épp azt nézem. Nem az ideális mondom. Nézegetem még..
2013. szept. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 Gábor_79 ***** válasza:
De ez korrektnek tűnik. Megvan benne minden.
2013. szept. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm akkor ez a táp lesz, de akkor a ház jó?

És szerinted a többi alkatrész megfelel?

2013. szept. 25. 17:34
 9/21 Gábor_79 ***** válasza:
2013. szept. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Bocs de nem teljesen értem ezt a kalkulátort de azért még tanulmányozom kicsit.
2013. szept. 25. 17:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!