Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Olyan gondom van, hogy a...

Olyan gondom van, hogy a gépemet újra akartam telepíteni, de se a win7-et, és az xp-t nem engedi feltenni. Bővebben lennt. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Nem ismeri fel egyik telepítő lemezt sem, az olvasó jó, másik gépben működik, meg több olvasóval is próbáltam. A winyó szintén jó, másik gépben remekül szuperál... Javasolták az Usb-s telepítést is, az sem működött.. Azt írja, hogy az ntldr fájl hiányzik..pedig nem hiányzik,aztán ízt írta, hogy a kiválasztott lemez nem létezik.. majd később már azt írta, hogy Reboot and select proper boot device or insert boot media in selected boot device and press a key. Korábban is írta már, IDE kábel csere, és a winyó újra jumperelése után megoldódott.. Most viszont, már nincs ötletem , hogy mi baja lehet. Ha valaki tud segítsen kérem!!!! :)

2013. szept. 24. 01:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha rendes telepítő lemezed van, és a biosba átállítottad, hogy a CD-ről induljon a gép akkor el kell (kellene) indulni a telepítésnek. De ehhez mindenképpen át kell állítani a biost. A telepítő lemeznek olyannak kell lenni amiről el tud indulni a gép, és nem a winchesterről indul

Más ötletem nincs

2013. szept. 24. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de természetesen próbáltam, de semmi :S
2013. szept. 24. 13:07
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]

ezt találtam még

2013. szept. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi:) elviszem majd inkább bátyámhoz ő ért hozzá,én csaj vagyok, és annyira nem vágom :))
2013. szept. 24. 19:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!