Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lassu a gépem az adatok lent?

Lassu a gépem az adatok lent?

Figyelt kérdés

80gigás vinyó 35 giga hely van a rajta

a ram 1gigás

a proci 1magos amd sempron(tm) 140 processor 2.8ghz

a vidikari Nvidia gforce 8400gs 512mb

értek a gépekhez de itt megakadtam az induló programokat kikapcsoltam(persze a feleslegeseket)

segítsetek mit tegyek vagy valami programot mondjatok

előre is köszi


2013. szept. 23. 13:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Kicsit bővebben fejtsd ki a lassulást. Mikor tapasztalható?, Az éppen futó folyamatoknál hány százalékon áll a proci és a memória használat, milyen operácios rendszered van. Azt azért el kell mondjam lassan egy youtube video megnézéséhez is erősebb gép kell.
2013. szept. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hali hát lassan indul a gépem meg a böngésző is lassan töltbe meg ha mér vagy 4-5 program fut akkor beszokott fagyni 1-2percretudom hogy a ram meg a proci 1 kicsit kicsi
2013. szept. 23. 13:26
 3/3 anonim ***** válasza:

Nagytakarítás Ccleanerrel.

Sokkal gyorsabb nem lesz, 1 magú proci ennyit tud.

Nekem öt évesnél idősebb 2 magú procis gépem 1 GB memóriával egyáltalán nem lassú, de rendszeres a takarítás.

2013. szept. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!