Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » XBOX ot vegyek vagy pct ha...

XBOX ot vegyek vagy pct ha komoly jatekokon szeretnek jatszani?

Figyelt kérdés
Battlefield fan vagyok es kaptam egy bontatlan battlefield cd t xboxra ! De nincs is xbox om :) szerintetek jobb az xbox mindt a pc

2013. szept. 22. 17:29
 1/5 anonim válasza:
Ha engedi a pénztárcád inkább erős gépet. karral sose fogsz tudni úgy játszani mint egérrel és billentyűvel.
2013. szept. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én inkább ajánlanám az Xbox 360-at. ha komoly grafikával szeretnél játszani a legújabb játékokkal. egy jó konfig 3x annyiba kerül mint egy 360. ráadásul megjelent a GTA V ami miatt tényleg megéri konzolt venni :)
2013. szept. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom nem ertek hozza de ugy halottam hogy az xbox nal nincs gepigeny! Ha most veszek egy sima xbox 360 at 250 gb ossat akkor az meddig lesz jo ?? Mar mindt jatekok szempontjabol?
2013. szept. 22. 18:48
 4/5 A kérdező kommentje:
Jah meg most neztem hogy lehet venni eger billentyuzet adaptert xboxhoz
2013. szept. 22. 18:58
 5/5 anonim ***** válasza:

A microsoft ígérete szerint az Xbox One megjelenésétől számított 3 évig készülnek még rá játékok.,

Nyilván nincs gépigény mivel az összes játékot (beleértve a multiplatformok nagy részét) konzolra optimalizálják majd idővel PC-re. a konzol előnyének tudható az is hogy néhány játék előbb érkezik meg rá mint PC-re. szerintem mindenképp megéri X360-at venni elvégre egy 4Gb-os Slim modell már egy középkategóriás VGA áráért megvásárolható.

2013. szept. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!