Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem tudom megváltoztatni...

DeckardCain kérdése:

Miért nem tudom megváltoztatni a GTA IV EFLC grafikáját?

Figyelt kérdés
Akárhányszor belépek csökkentem a felbontást mindent lowra teszek és amikor le apply zom akkor vissza állítja olyanra úgy ahogy volt miért? És hogy lehet ezt megoldani?
2013. szept. 20. 20:54
 1/1 anonim válasza:

Nagyon bonyolult és komplikált hiba. A játék mappájában hozz

létre egy commandline.txt nevű fájlt (jegyzettömb) és írd bele ezt egymás alá :


-nomemrestrict

-norestriction

majd ha mented elvileg jó lesz. Ha nem akkor priviben írj és elküldöm a másik megoldást. Ami fontos hogy a LaunchEFLC.exe-vel indítsd a játék mappájából úgy hogy jobbklikk futtatás rendszergazdaként és ne vedd föl a grafikát mindig a legalacsonyabbon legyen,ha beléptél a játékba és betöltött akkor játék közben nyisd meg a menüt és úgy állítsd fel a grafikát. Minden indításnál vedd le. Nekem ez megoldotta,kicsit bonyolúlt de akkor is :D

2014. jan. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!