Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi baja lehet a gépemnek?

Nemethshanyi kérdése:

Mi baja lehet a gépemnek?

Figyelt kérdés
sziaztok ! na az van hogy nekem van egy gépem és régen 256-os vidikártyával vitt mindent amit akartam pl just cause 1 meg resident evil 4 stb na és aztán 1-2 hónap múlva szaggatot minden ilyen gyenge játék szaggatja a mariót szaggatta a just cause 1-et mindent na és ezért vettem egy 521-es vidi kártyát mert azt hittemm az a baj na és ugyan úgy szaggat ha leveszem a grafikát ugyan úgy szaggat mint fullon olyan mintha lassu a gép közbe meg gyórs csak játék közbe szaggat csak akkor nem ha nincs ember vagy tűz stb (de eddig régen nem szaggatta) most meg minden cod 4 azis felvettem maxra szaggat le veszem lowra szaggat régen meg teljesen felvettem nem szaggatott egyáltalán max egy kicsit nem tom mi lehet a baja gépemnek a cuccai : vidi kártya 512 ram 1280 Proci intel celeron 2,60 gh ennyi de régen nem szaggattott aztán meg elkezdett szaggatni valamért ezért vettem 512-est de ugyan úgy szaggat nem tom mét segítsetek legyetek szivesek :'( nem tom mi baja lehet :'( előre is köszönöm ! ?
2013. szept. 20. 20:09
 1/6 MaXXeGee ***** válasza:
Hát hogy a VGA kártyán mennyi RAM található, az kb annyira fontos tényező, mint hogy egy autónak mekkora az özemanyag tartálya ... kvázi nem befolyásolja érdemben a teljesítményt. ha az az 512-es kártya 64bites és van hozzá egy lomha GPU akkor rosszabbul jártál vele mint az előző kártyával .. Írd már meg a VGA kártya típusát légy oly kedves :)
2013. szept. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de eddig nem szaggattta aztán meg elkezdte szaggatni egy kis idő után 256-ossal is azért vettem az 512-es ugyan úgy szaggat nem tom mért
2013. szept. 20. 20:15
 3/6 A kérdező kommentje:
?????????
2013. szept. 20. 20:23
 4/6 MaXXeGee ***** válasza:
Talán valami más is elkezdte terhelni a gépet? Mondjuk vírusok? Így nehéz megmondani, mi okozza .. de azzal a kártyával szerintem, nem javítottál a helyzeten!
2013. szept. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
az biztos de már újra van téve de nekem gyanus valami amikor nem vólt ujra telepítve nem szaggatta aztán edszer csak ujra tettem és azt írta ki hogy ujjabb windows van rajta ahoz képest ami most van lehet hogy ez a baja ezután szaggatta mert most windows sp 2ő van rajta
2013. szept. 20. 20:49
 6/6 A kérdező kommentje:
segítsék :'(
2013. szept. 22. 21:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!