Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » BIOS-ban ki tudom valahogy...

BIOS-ban ki tudom valahogy kapcsolni a processzor vagy a más hardvereket hűtését?

Figyelt kérdés
Abból a célból kéne hogy megnézni hogy melyik cooler zúg,tehát az is elég lenne ha lejjebb tudnám vinni a fordulatszámot.
2009. nov. 4. 21:09
 1/4 A kérdező kommentje:
Phoenix-Award BIOS-om van.
2009. nov. 4. 21:15
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes lenne, ha szoftveresen ki tudnád kapcsolni a procc hűtését, vírusírók egyből rákattannának az ötletre. huzogasd le a ventik vezetékeit egyenként, majd pár másodperc múlva vissza. mehet menet közben is, nem fog megrázni, csak a nagyfesz részhez (a gépházon belül külö dobozban van) ne nyúlj.
2009. nov. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ehhez nem kell ez a drasztikus lépés, van ennek sokkal egyszerűbb módja is. Először is számold össze a ventilátorokat, egy átlagos gépben kb. 4 van. Leveszed a géped oldallapját(a bal oldalit természetesen), aztán elindítod a géped. Majd egyesével, egymás után szépen egy fél másodpercre a ventilátor/okat a mutató ujjaddal a forgás tengelynél leszorítod, lefogod. És ha eközben hallatszik a zúgó hang akkor tovább lépsz a következő ventire, és így tovább mindaddig amíg az egyik venti leszorításánál meg nem szűnik az a bizonyos hang. Remélem hogy érthetően írtam le.
2009. nov. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a jó tippeket,ötleteket:)
2009. nov. 5. 20:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!