Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 8 alatt hogyan lehet...

Windows 8 alatt hogyan lehet megosztani wifin keresztül mobilinternetet?

Figyelt kérdés

T-mobilos stickem van (típusa MF195) és Windows 7 alatt sikerült megosztanom, de 8 alatt már nem sikerül. Egy parancssoros megoldást használok, olyan mint ez: [link] Csak a leírásban meg van említve, hogy a beállítás után megjelenik az adapter, 7 csinálta is, de a 8 nem hajlandó rá, csak akkor elindítom a megosztást ekkor pedig a netet már nem tudom rákapcsolni.

Megjegyzésként leírnám még, hogy a megosztandó netet telefonon szeretném használni.

De ha van más fajta módszer, azt is szívesen meghallgatom.


2013. szept. 17. 15:33
 1/4 P.O.C. ***** válasza:

A MyPublicWiFi pont erre van, ingyenes és nem kell a pancssorral geccsolni.

[link]

2013. szept. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ. Az igazság az, hogy amit a program megcsinál nekem, azt parancssorból telepítgetés nélkül is megcsinálhatom. Ettől függetlenül lehet, hogy kipróbálom.
2013. szept. 18. 01:06
 3/4 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam. Nemcsak hogy nem indult el (lefagyott), de még gallyra is vágta a netemet és lelassította gépet, szóval unistall. Utána minden helyre állt. Szóval ez az akármi használhatatlan és plusszba még rombol is.
2013. szept. 18. 01:20
 4/4 P.O.C. ***** válasza:
Nekem eddig működött. Próbáld ki a Connectify -t, ez is hasonló szoftver bizonyos funkciói fizetősek.
2013. szept. 18. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!