Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Amnesia The Dark Descent Ati...

Amnesia The Dark Descent Ati Radeon hiba?! Fejjel lefelé van a kép!

Figyelt kérdés
Már több fórumon is olvastam, hogy az említett játék nem működik tökéletesen Ati Radeon HD VGA-kkal. Az a bajom, hogy a játék az elején hibátlanul ment de 2 perc után szinte folyamatosan fejjel lefelé van a kép és csak úgy tudok játszani. Lefrissítettem a videókártya driverét, próbálkoztam újratelepítéssel, másik crack-el, kipróbáltam patch-eket, grafikát lejjebb vittem, de egyik sem oldotta meg a problémámat. Radeon hd 3650-röl lenne szó. Valami ötlet, javaslat? Előre is köszönöm!

2013. szept. 16. 21:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én monitoromon (2-3 éves) van egy automatizáló gomb ami az adott programhoz állítja be monitort. Ha van neked is akkor próbáld meg azzal kalibrálni.
2013. szept. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
vagy amikor bekapcsolod a jatekot nyomsz egy ctrl+alt+lefelenyíl gombokat. hasznald az eszed azert van
2013. szept. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem vagyok akkora pc szakértő, na ezt kipróbálom :)
2013. szept. 17. 20:26
 4/4 anonim válasza:
Nekem is ATI Radeon HD 3650 -em van és ugyanez a probléma...
2015. jún. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!