Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit tehetek, hogy erotikus...

Mit tehetek, hogy erotikus e-mailek ne jöjjenek nekem?

Figyelt kérdés

Munkát keresek jelenleg, és az ismertebb hirdető oldalakra felrakok magamról álláskereső hirdetést, kizárólag normális, erotikamentes állás érdekel!!!

Tapasztaltam máskor, hogy ha felrakok magamról egy normális arcképet, özönlenek az erotikus ajánlatú e-mailek. Marhára irritál! Állítólag ha feltölt magáról az ember képet, a hirdetést többen nézik meg, mintha nem töltene fel. Úgy gondolom így több az esély munkát találni, de nem akarok ilyen ocsmány e-maileket kapni. Hogy lehet a gmailnél már alapból letiltani ezeket? Vagy van valakinek valami ötlete? 27/L


2013. szept. 16. 11:37
 1/3 anonim ***** válasza:

GMail-ben beállíthatsz szűrőket. Megadhatsz feltételeket, akár feladóra, tárgyra, levéltörzsre, és beállíthatod, hogy ezeket a leveleket törölje egyből.


Jobb fent fogaskerék -> Beállítások -> Szűrők

2013. szept. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Illetve nem tudom, milyen hirdető oldalakról van szó, de ha van ilyen leírás rész, ahol leírod, hogy milyen munkát keresel, oda is kiírhatod, hogy erotikus dolgokkal legyenek szívesek máshoz fordulni. Valamint, ha van erre lehetőség, akkor jelentheted is a felhasználót, akitől ilyen jellegű megkeresést kapsz.
2013. szept. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget! Expressz, apród, jófogás. Ezekre rakom fel. Ki szoktam írni a szövegemben, hogy olyanokkal ne keressenek, de nem foglalkoznak vele.
2013. szept. 16. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!