Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » PC-re szeretnék másolni egy...

PC-re szeretnék másolni egy írásvédett VHS kazettát hogy tudom kiküszöbölni ezt a problémát?

Figyelt kérdés
2013. szept. 6. 21:07
 1/6 P.O.C. ***** válasza:
Az írásvédelem nem befolyásolja másolhatóságot PC -re.
2013. szept. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor hogy tudnám egy eredeti mese kazettát átmásolni PC-re?
2013. szept. 6. 21:14
 3/6 anonim ***** válasza:
Kell hozzá egy digitalizáló: [link] Nem olcsó :\
2013. szept. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen nekem van egy ezen keresztül szeretném átmásolni de nem engedi...
2013. szept. 6. 21:25
 5/6 P.O.C. ***** válasza:

Kell hozzá digitalizáló kártya vagy olyan TV kártya, ami tud digitalizálni. Kell hozzá kábel. Ha eredeti a kazi valószínűleg elektronikus másolásvédelem van benne. Ezt néhány régebbi VHS vodeo magnót nem akadályoz. Ha a tiédet az újabbak közül van, akkor úgy tudod a legkönnyebben megkerülni, hogy átszereled a szalagot egy olyan kazi tokjába, amibe nincs másolásvédelem, pl sima írható kazettáéba.


Egyébként nem éri meg ezzel kínlódni, bármi megszerezhető a neten, letölthető pl torrent oldalakról. Nem csak hogy egy csomó időt megspórolsz, de a minősége is jobb lesz.

2013. szept. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem köszi!
2013. szept. 6. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!