Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Need For...

Mi a véleményetek a Need For Speed Hot Pursuit 2010-ről? Érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
Sokak szerint a Carbon óta nincs normális nfs. Ezzel így vagyok én is, nézegettem a képeket, trailereket, de tényleg majdnem mind rossz, a hot pursuiton azért fennakadtam. Szerintetek érdemes megvenni, vagy ez is csak egy hulladék a többi között.
2013. szept. 6. 12:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Single playeres játékokat nem érdemes megvenni, töltsd le inkább, és vegyél valami multis játékot például bf3 :D
2013. szept. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Még csak a bf2-vel toltam, de az se valami nagy durranás.

Ha ezt nem, akkor battlefieldet se.

2013. szept. 6. 13:09
 3/6 anonim ***** válasza:
Ok, de mondjuk bf3 mérföldekkel jobb mint a 2
2013. szept. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Grafikában biztos jobb :D

De akkor a hot pursuit nem jó?

2013. szept. 6. 15:57
 5/6 A kérdező kommentje:
De amúgy ezek az újabb játékok akadoznak, és egy multinál ez nekem elég ciki lenne.
2013. szept. 6. 16:00
 6/6 anonim ***** válasza:
De jó a hot pursuit de pénzt nem érdemes ki adni érte mivel nem lehet multizni és a single ugyanaz ha letöltöd mint ,hogyha megvennéd.
2013. szept. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!