Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Cod 2-höz kellene az a bizonyo...

Cod 2-höz kellene az a bizonyos dmz opció a router beállításainál. De laptopot akarok használni wifivel, és a dmzt csak kábeles neten tudom használni?

Figyelt kérdés

mert ha nincs benyomva,akkor nem lép be multiplayer szerverekre

asztali gépen nincs gond mert ott beállítottam egy statikus ip-t,amit beírtam a dmz-nél

mit lehet tenni?


2013. szept. 5. 23:48
 1/6 P.O.C. ***** válasza:

Játszani port átirányítás nélkül is lehet. Csak akkor szükséges ha te magad akarsz szervert csinálni.

Egyébként meg port forwardig -ot csinálj DMZ helyett, mert utóbbi nem biztosságos, mivel az összes portot kinyitja.


Csak ezek a portok kellenek COD2 -höz:

TCP: 28960

UDP: 20500, 20510, 28960

2013. szept. 6. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
csak az a baj hogy már próbálkoztam régebben port forwardinggal de valamiért nem oldotta meg a gondot(bár lehet hogy valamit rosszul csináltam,de útmutatót követtem)
2013. szept. 6. 08:46
 3/6 P.O.C. ***** válasza:
Milyen routered van?
2013. szept. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
msi rg60g
2013. szept. 6. 09:20
 5/6 P.O.C. ***** válasza:

Először is nem kötelező beállítani sehol se a Windows -ba fix IP-t, mert a lefoglaltatsz fix IP-t a routerbe is


Setup --> DHCP server --> Fixed mapping

Itt össze tudod párosítani az IP címeket MAC címnékkel, így minden csatlakozásnál ugyan azt a címet fogja a kapni a gép DHCP -n keresztül is.


Miután lefixáltad a helyi hálózati IP címeket jöhet a Advanced --> Virtual server

Itt csak össze kell párosítani a COD2 -s gép lefoglalt IP címet a portokkal és készen is vagy.

2013. szept. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
úgy néz ki megvan, köszi
2013. szept. 6. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!