Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Maradt 101gb nem lefoglalt...

Maradt 101gb nem lefoglalt helyem. Mit tegyek? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Volt a gépen 3 partíció C (Windows) D (Programok) E (Személyes dolgok). Mivel hülyyeségnek tartottam egy külön részt tartani a programoknak, kitöröltem a D-t és kiterjesztettem a C-t. Azt hiszem kb 30gb volt előtte. Kiterjesztés után 50 lett. Maradt 101 gb nem lefoglaltom, de már nem tudok semmit kiterjeszteni, viszont nem szeretnék még egy particiot, mit tegyek?
2013. szept. 5. 17:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Add nekem. Úgy is mindig helyproblémáim voltak, pedig van 1TB-os vinyóm :D
2013. szept. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
xDDD nekem is kell az csak nem tudom használni xdd ha lenne egy terrás vinyóm én is képes lennék feltölteni az tuti xd de mivel nincs nem álmodozok ilyenekről, kevesebb helyet foglalok :D amugy hamar megtelik ez nekemis csak most lett ujrarakva a gépem
2013. szept. 5. 17:18
 3/6 anonim ***** válasza:
Csatold az "E"-hez. Ha egyikhez sem engedi akkor linkelj már egy képet a lemezkezelődről...
2013. szept. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


[link]


remélem látsz mindent amit kell a képeken :) és köszi

2013. szept. 9. 22:13
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen látom...


A "C"-hez hozzá kéne tudni"ragasztani" azt a 101 MB-ot, ami nem GB, tehát egy nagyon kicsi darab!


Hogy miért nem engedi azt nem tudom, lehet hogy egy külső ingyenes progival megoldható, DE...


1: Nem ajánlom, mert ép a rendszerpartíciót bolygatnád és esetleg nagyobb kárt csinálsz, mint hasznot.


2: A 101 MB olyan kicsi terület, hogy az 50 GB-os "C"-hez képes elenyésző, tehát ha hozzáraknád, akkor 49,9 GB helyett a "C" mérete 50 GB lenne. 100 MB-on 10 percnyi videó fér el vagy 50 db MP3-as zene, tehát tényleg kevés heylről beszélünk, ennyit az egész rizikó nem ér, ezért én azt tanácsolom, hogy hagyd az egészet ahogy van...

2013. szept. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
igen tudom mostmár rájöttem :) csak annyira megijedte, az egésztől.. de mostmár minden oké van egy C-m azon minden és kész :D azért köszi a segitséget !!
2013. szept. 21. 19:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!