Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Laptop windows telepítés hiba?

Laptop windows telepítés hiba?

Figyelt kérdés

Probáltam feltelepíteni egy Windows8-at egy laptopra. (ACER E1 4GB ram), de telepítés után egy ilyen hibaüzenet fogad:


IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL


Lehetséges azért, mert 32 bites rendszert akartam rárakni? Erre már 64-es kellene, de gondoltam, hogy müködni fog a 32-esel is.


Ha ez a probléma, akkor elhozom a Windows7 64bites kiadását, hátha az jó lesz. Egyébként formáztam a laptop HDD-ját a linux miatt.


2013. szept. 5. 16:43
 1/5 P.O.C. ***** válasza:

Fellapozva a Google -t, kiderül hogy mások is küzdenek ezzel a problémával, ennél a típusnál. Itt van egy lehetséges megoldás:

[link]


Vagy pedig maradj a jó bevált Windows 7 -nél. :)

2013. szept. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
windows 7-nél tuti nem jön elő ez a probléma?
2013. szept. 5. 17:03
 3/5 P.O.C. ***** válasza:
Nem vagyok látnok. Meg kell próbálni, semmi vesztenivalód nincs, max küldöd vissza garba a cuccot. :)
2013. szept. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

jól olvasom hogy szerintük memóriahibásak a gyári készülékek?


Akkor ezzel is garihoz kell fordulni, vagy egyszerűbb ha újat veszek? - se időm nincs se nagyon anyagim, szóval ez érdekes :( Bár majd lefuttatok egy memória ellenörzést.

2013. szept. 5. 18:31
 5/5 A kérdező kommentje:
kész, windows 7 tökéletesen működik, memória hiba nincs, csak az a vicces (bár engem nem zavar), hogy a használati utasításban csak a windows 8-at támogatja.
2013. szept. 5. 23:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!