Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Laptop garancia szervizelés?

Soboka kérdése:

Laptop garancia szervizelés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van egy Lenovo ThinkPad E535 ami garancia alatt van és szeretném szervizbe adni, mert a videokártyája nem működik. Ahonnan rendeltem ott fel van tüntetve egy Lenovo call centeres telefonszám amit fel kellene hívjak, de szám hibás (külföldön lakom, szóval nem tudom hogy e miatt, pedig tudok vele más külföldi számot hívni) és egyébként se szeretném elküldetni velük Lengyelországba javíttatni, mert sok rosszat hallottam felőlük. Az érdekelne, hogy ha egy másik szervizbe viszem be, amelynek honlapján fel van tüntetve, hogy Lenovo garanciális szervizelését végeznek, és ha oda viszem, akkor garancia alatt (vagyis ingyen) megjavítják? Vagy ez csak a Lenovo szakszervizei végezhetik?



2013. szept. 3. 20:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem megjavítják, én Dell-lel voltam hasonló szituban...
2013. szept. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, akkor megpróbálok egy szervizt.
2013. szept. 3. 20:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!