Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van egy HP 620-as laptopom és...

Van egy HP 620-as laptopom és szeretném ki-be kapcsolgatni a touchpadot. (az Fn+F9 nem használt)! Hogyan lehet ki, illetve majd visszakapcsolni?

Figyelt kérdés
Most a külső egér és a touchpad is mükszik, de zavaró mert állandóan felugró ablakok jelennek meg gépeléskor. (az Fn+F9 nem használt)! Van megoldás? Ha igen, segítséget kérek!

2013. szept. 2. 16:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát én rákerestem a billentyűzetre, de dögöljek meg, ha látok bármiféle jelölést az f9-en, hogy az hivatott volna egyáltalán a touchpadot kezelni, szóvel egyáltalán honnan vetted, hogy azzal kell?
2013. szept. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2013. szept. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Youtubon vannak videók és onnan vettem. Nálam sincs semmi jelölés az F9 gombon.
2013. szept. 2. 17:12
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi, a HVG-t, néztem, de nekem (win7) nincs ilyen lehetőségem az egér beállításoknál.
2013. szept. 2. 17:15
 5/6 anonim ***** válasza:
vezérlőpult>egér>eszközbeállítások ott le tudod tiltani és engedélyezni.most próbáltam ki és működik
2013. szept. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem jelölve is van az F9, de nekem sem működik. de engem meg nem zavar, szóval elfér:DDDDDD
2013. szept. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!