Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nekem 240 watt-os gepem van...

Maxwyzz kérdése:

Nekem 240 watt-os gepem van elmenne rajta egy vidikartya?

Figyelt kérdés
Pci expressz elvileg 80 watt ot tud feladni a regi vidikartyam is 80 wattot vesz fel csak amit akarok venni az arra az van rairva hogy 400 watt az ajanlott watt felvetele a gepnek de ha a Pci expressz 80 wattot tud adni szoval akkor elmegy vagy csak oda van irva paraszthulyitesnek hogy 400? Bocsi csak tabletrol irtam a valaszokat koszonom elore :) a vidi kari az sapphire 6670 1gb ddr5 low profile.
2013. aug. 29. 18:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha jó minőségű táp, és nem igényel extra tápcsatlakozót a VGA (ha jól tudom, 6670 nem), akkor igen, bele lehet rakni. Felteszem valami small form factoros márkás géped van, azokba azért nem a leggyatrább tápegységeket szokták rakni.

400W-os kitételt egyébként rossz minőségű tápok miatt írják bele.

2013. aug. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A gépembe most egy AMD radeon hd 5450 van ami 19.1 wattot fogyaszt önmagába így is elmegy vagy ez nem számít?
2013. aug. 29. 21:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!