Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért fagy mindig a Windows...

Miért fagy mindig a Windows 7? Frissen telepítve! Új pc! Milyen Op-t tegyek rá?

Figyelt kérdés

Vettem egy gépet amin kb 3 napig windows 8 volt de nem tetszett és át telepítettem windows 7 re.

Mostanában mindig fagyogat netezés közben elmegy a net minden megáll csak az egér nem! És nagyon lassan tölt be!!

Mi lehet az oka? Vagy telepítsem 64 bitesre most 32 bit van rajta! Vagy mit ajánlotok rá?

Adat: Amd 64 x2 dual core 2700 mhz... 2x

4 gb ram, 2048 mb Videó kártya, stb...

jaj és a hang sem akar működni rendesen!

Köszönöm a válaszokat! :)


2013. aug. 28. 07:57
 1/6 P.O.C. ***** válasza:

Biztos valami teszkó gazságos PC, vagy azzal megegyező minőségű egyéb helyről származó, eszetlenül és soványan összerakott konfig szar tápegységgel.


Hiába cserélgeted az operációs rendszereket, ott valami hardver hiba van.


Amúgy a 32-bites Windows 7 max 4 GB memóriát tud kezelni és mivel van 2 GB -os video RAM -al rendelkező VGA -d, abból a 4 GB RAM -ból tehát alig használ 2 GB -nál többet a Windows. Tehát eleve 64-bites rendszerrel kellett volna kezdeni.

2013. aug. 28. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A pc saját összerakás volt kb 3-4 éve most vettem a videó kártyát is!!
2013. aug. 28. 08:18
 3/6 A kérdező kommentje:
Próbáljam meg a 64 bites windows 7 et vagy a windows 8 at?
2013. aug. 28. 08:18
 4/6 P.O.C. ***** válasza:

Szerintem a 7-est megpróbálhatod.

Milyen tápegységed van? Merevlemezt ellenőrizted már valami szoftverrel, pl. HD Sentinel?

2013. aug. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm P.O.C válaszát!

Feltettem a windows 8 64 bitet semmilyen driver nem kellet mindent felismert és eleinte fagyot de most már nem vagy de kitudja mi hoz a jövő! :)

2013. aug. 28. 16:45
 6/6 A kérdező kommentje:
Csak megírom hogy a jövő azt hozta hogy Szektor hibás lett a HDD-m! :(
2013. aug. 30. 18:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!