Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lehet egy videó méretét úgy...

Lehet egy videó méretét úgy kisebbíteni, hogy nem vágjuk meg és nem konvertáljuk át?

Figyelt kérdés
Fel akarom tölteni Indavideora,de túl nagy.Ugyanakkor nem akarom kettévágni,és ha nem muszáj,konvertálni sem,mert akkor olyan ¸¸nyomott˝ lesz a videó.

#videó-méretének-csökkentése-vágás-konvertálás-nélkül
2013. aug. 27. 13:17
 1/8 anonim ***** válasza:

Lehet úgy csökkenteni egy autó súlyát, hogy semmit nem veszünk ki belőle?

Asszem innen kitalálható a válasz. Ha túl nagy és nem akarsz minőségromlást, akkor marad a kettévágás.

G.

2013. aug. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

De lehet,nekem is bejött ! :)

http://www.youtube.com/watch?v=YvJi_199xW8


Meg itt a kommentek között írnak egy másik programot,de azt nem próbáltam ki.

2013. aug. 27. 13:55
 3/8 anonim ***** válasza:
54%

Ha nem tudod, hogy mit jelentenek a konvertálás és a minőségromlás szavak, akkor tényleg nehéz neked segíteni...


Csak ismeretbővítésként írom le neked, hogy a jutubos progival konvertálnak, ami minőségromlást is okoz, mert veszteségesen újratömöríti a filmet.

2013. aug. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Persze, hogy bejött, csak hogy neked legyen igazad. Azért kíváncsi lennék, hogy miből mit csináltál...
2013. aug. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha csökken a mérete akkor ott konvertálás van, ha elhiszed, ha nem!! 1:47-nél mondja - KONVERTÁLÁS. Szerinted az mit jelen okoska???
2013. aug. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Avit tettem aviba,és bejött.Nem érdekel,hogy hogyan,mert ugyanaz a videóm minőségromlás nélkül lett kisebb,és az Indavideo számára feltölthető,és ott is jó állapotú.


És nem kell bunkónak lenni okoskám,sajnálom,hogy nem vagyok profi számítógépkukac videószerkesztő.Ez van.A célomat elértem.Nem kell kigúnyolni,szerintem te sem vagy tökéletes minden téren.

2013. aug. 27. 21:56
 7/8 anonim ***** válasza:

Attól, hogy nem veszed észre, még romlott az anyag minősége, bármit is állítasz. Konvertáltál is, bármit is állítasz. Aztán pedig ragaszkodtál hozzá, hogy te konvertálás nélkül csökkentetted a méretet, bármit is állítasz. Szóval csak óvatosan dobálózz olyan dolgokkal, mint hogy itt nekünk nincs igazunk és te sz#rtad a spanyolviaszt! Azt sem tudod, hogy mit csinál a program, szóval maradjunk csak annyiban, hogy minőségromlás nélkül még mindig nem lehet méretet csökkenteni. Főleg nem azonos konténer esetén. Nem azzal van a baj, hogy ha valaki nem tud, hanem azzal, ha megrögzött mód hiszi azt, hogy okosabb a hozzáértőknél!

Na, most voltam bunkó! :)

G.

2013. aug. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Akkor most én is bunkó leszek.


Ide figyelj,nem ragaszkodtam soha ahhoz,hogy nem konvertáltam!Nyilván konvertálok,mert a Freemakeben a gomb neve is az.De már megint olyanon folyik a vita ami ABSZOLÚT FELESLEGES.Lehet,hogy romlott a minőség,szinte biztos,DE NEM ÉSZREVEHETŐEN,ÉS EZ A LÉNYEG!Amikor egy videóvágó programmal vágok,ott sokszor durván romlik a minőség.Itt nem észrevehető.Egyébként meg:a kérdésemet megválaszoltam magam,és nem az a fontos,hogy hogyan jutok el a végeredményhez,miféle számítástechnikai úton,hanem a VÉGEREDMÉNY.És az meglett.Mindenkinek örülnie kéne aki akart segíteni,hogy hú de jó,letudhatjuk a dolgot.Ehelyett parádézunk az informatikai szakszavakkal,jelentésükkel,és az én tudásbéli hibáimmal,mintha bizonyos emberek tökéletesek lennének,és mindig mindent faszán vágnának.Nekem is van sok hiányosságom,de szerintem másnak is,amit meg pont én tudnék jobban.Nem érdekel,hogy hogyan helytelen a kifejezéseim,mert amit akartam,és akkor javítok:-Kész a videóm,kisebb lett,feltölthető,és nem romlott a minősége szemmel láthatólag,azaz közel olyan jó,mint az eredeti.És csak ez számít.És igen,ismétlem,nem értek hozzá,én csak azt mondom,amit tapasztaltam.


Felőlem legyen igaza annak aki akarja,nem érdekel a továbbiakban,ne vitatkozzunk,zárjuk le a témát.

2013. aug. 27. 22:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!