Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ti melyiket vennétek meg?

Ti melyiket vennétek meg?

Figyelt kérdés

Asztali PC

Laptop

Tablet

Okostelefon

És miért?



2013. aug. 27. 10:27
 1/4 anonim ***** válasza:
basszus... teljesen más felhasználási területük van. Te melyiket vennéd a mosógépet vagy a televíziót?
2013. aug. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 lindmayer ***** válasza:

asztali pc: ár-értékben ez a legerősebb, a legmegbízhatóbb(egy jól összeválogatott gép 4-5 évig is simán kibírja)

laptop nem vennék, mert túl nagy ahhoz, hogy magammal hurcolássza, tehát gyakorlatilag csak otthon használnám, az alkatrészek hozzá drágák, és a javítási költségek sem olcsók, a mobilitása miatt könnyen történhet vele kis otthoni baleset

okostelefont azért nem vennék, mert ár-érték arányban a tabletek jobban megérik, és telefonálni sem lehet velük rendesen

a tablet meg akkor érné meg, ha van hozzá mobilinternet is, de az még drága az én pénztárcámnak

2013. aug. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Asztali PC

Legolcsóbb, legtöbbet tudja. Van egy 150ezres pc-d, notebookból ez lenne vagy 300ezer. A tablet akkor jó, ha csak netezni akarsz, és hordoznád. Okostelefon drága, egy jobb pc-t lehet venni az árából.

2013. aug. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Első válaszolónál a pont.


Asztali PC - Játékra és munkára


Laptop - Ha hurcolászni kell egy kis teljesítményű pc-t. Sokáig a laptopra esküdtem, de kissé meguntam, hogy évente költök 200.000 -t arra, hogy mindig megfelelő teljesítménye legyen, asztali pc-n legalább tudom modulonként fejleszteni, és sokkal jobb 2x22 colon dolgozni, mint 1x15-ön.


Tablet - Szeretem a tabletemet, én például butatelefon + tablet kombóra esküszöm, így a netes dolgaim nem merítik a telefont, és sokkal nagyobb kijelzőn élvezhetőbb böngészni mint okostelóról.


Okostelefon - Ha nem akarsz magaddal cipelni +1 tabletet akkor jóság, amúgy nekem kompromisszumos az 1 napos (intenzív használat mellett mégkisebb) aksiidő.

2013. aug. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!