Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy töröljem a régi rendszert?

Hogy töröljem a régi rendszert?

Figyelt kérdés

Nemrégiben ujratelepítettem a rendszert, Vista-t XP-ből.

Torrenttel szettem le. Nem volt otthon üres DVD-m ezért a régi rendszerről indítottam el a telepítőt. Minden tökéletesen fut csak a merevlemezen ott maradt a régi rendzser windows.old néven. Mivel nekem err5e már nincs szükségem ezért törölni szeretném. Gondoltam hogy ez olyan rgyszerűen nem fog menni, ezért leszettem mindenféle "egyből ki nem a lomtárba" programokat de semmi.


2009. okt. 30. 12:43
 1/5 anonim válasza:
Csak törölni kéne a Windows.old mappát. Miért kéne ehhez külön program? Jobb egérgomb és törlés. Utána lomtár ürítése, és kész!
2009. okt. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

de utána visszaállítja v nemtom

nemértem

2009. okt. 30. 13:21
 3/5 A kérdező kommentje:

jobbklikk törlés:

törli és a tölés végén ezt irja ki:


Azelem nem található


Többé már nincs a következő helyen: C:/. Ellenőrizze az elem helyét, és próbálja újra.

2009. okt. 30. 14:14
 4/5 A kérdező kommentje:
azt sem értem h ha a régi rendszerről indítom a telepítőt miért nem patricionálni
2009. okt. 30. 14:17
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem:

-teljes törlés

-újrahúzás


Vagy, ha élvezed, hogy szívsz, akkor hagyd.

2009. okt. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!