Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy tudok egyszerre 2 MSN-cím...

Hogy tudok egyszerre 2 MSN-címmel belépni?

Figyelt kérdés
mármint Windows Live Messenger-en szeretnék 2 MSN-címmel belépni egy időben, de úgy, h a 2 ne akadályozza egymást... közben olvastam itt, h be kell állítani MSN-en, be is állítottam, na de még mindig nem tudom h kell...
2009. okt. 29. 19:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia először is kell lennie MSN plusznak a gépeden ha nincs innen leszedheted [link]

ha van akkor meg messenger plus szolgáltatás ikonra katt rá beállítások és lehetőségek testreszabás és ott pipáld ki a több fiók csatlakoztatása. remélem segítettem.

2009. okt. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
ha ezzel megvagy az asztalon katt rá a messenger ikonra és felhoz egy másik msnt is.
2009. okt. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
vagy használj amsn vagy pidgin nevűt a wlm helyett.
2009. okt. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi :)
2009. okt. 30. 00:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!