Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan és mivel lehet az...

Hogyan és mivel lehet az internetről zenéket/képeket rátölteni a mobilra?

Figyelt kérdés
Léccives részletesen írjátok le! linkeket is küldhettek!

2013. aug. 21. 15:45
 1/4 soccerway ***** válasza:
LÉCCÍVESS a telefonod típusáttt ÍRGYAD LE.!!!444!!!
2013. aug. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Oké...Acatel Tribe 30 40
2013. aug. 22. 14:16
 3/4 anonim válasza:

Én zenéz egész egyszerűen innen: ***** szoktamletölteni. Youtube-on beírod a száb címét, elindítod, és felül a linkjét másolod, amit küldtem, oda beilleszted, letöltésre katt, és alul meg fog jelenni. ott arra a nyilacskára katt és megnyitás mappában. ottt megjeleníti a zenét, másolod, és beilleszte a telóra. Vagy pedig erről az oldalról töltöd le ugyan így: www.2conv.com


Képet ugy szoktam, hogyha megvan a kép, a képre jobb klikk, kép mentése másként, itt megnyitja a mappáidat, és kiválasztod, hogy hova szeretnéd elmenteni, akkor mentés. A telóra meg ugy rakod rá, hogy megnyitod a mappát ahova elmentetted, nem kell rákattintanod a képre, csak jobb klikk másolás, és beillesztés a telóra. persze mindezekelőtt USB-n dugd be a telód a gépbe és nyisd meg a mappáját. S majd abba a mappába fogod bemásolni a zenéket meg képeket.



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2013. aug. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2013. aug. 25. 20:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!