Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » GTA San Andreas Szabadesés...

GTA San Andreas Szabadesés című küldetés az istennek se tudom megcsinálni Valaki adna pár tippet hogyan kell? vagy esetleg valami csalás kódot

Figyelt kérdés

2013. aug. 20. 17:48
 1/6 anonim ***** válasza:

tölts le végigjátszást

[link]

2013. aug. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Bizton állíthatom ez az egyik legnehezebb küldetés a San Andreasban. Egy kismotorral elmész a reptérre és beszállsz egy kis gépbe és felszállsz. Egy adott irányba kell repülni és és pont olyan magasságban hogy a kis vizszintes vonal a kismappa bal oldalán lévő sávban legfelül maradjon. De ezt nem lehet elmagyarázni, tehát még lent ird be hogy AFZLLQLL és szép idő lesz és látni fogod hogy az égnek lesz egy olyan része hogy pont egy fátyolfelhő felett vagy és maradj ott mert a gép ami veled szemben fog jönni pont ugyan abban a magasságban lesz. Tehát repülsz így egy kicsit és látni fogod hogy jön a gép. Gyorsan 180 fokos fordulatot veszel és megpróbálsz pontosan a gép mögé kerülni és belemenni a fölötte lévő piros körbe. Ez nagyon nehéz, és ne érezd magad bénénak ha nem megy. Mikor ez nagynehezen megvan akkor CJ magától ráugrik a gép tetejére és belemegy. Ott benn lesz pár maffiózó és őket le kell lőni. Mikor megvan akkor már csak a pilóta van hátra, ő kijön magától és neked le kell lőni. Mikor ez is megvan az utolsó felaldatod hogy épségben tedd le a gépet Las Venturas repterére.


Sok sikert!


Az információkat innen szereztem és közöltem egy kis átszerkesztés után:

[link]

2013. aug. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
én már minden megpróbáltam sehogy se sikerül
2013. aug. 20. 18:17
 4/6 anonim ***** válasza:

Akkor ajánlom figyelmedbe a GTA SA 126+ trainert. Abban van egy olyan cheat, hogy "100 %-os küldetések". Azzal talán megy. De viszont akkor kapsz egy 100%-os mentést.

Vagy ahogy az első is írta, töltsd le a 100%-os mentést.

2013. aug. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
letölöttem de azt irja ki hogy nem fut !
2013. aug. 20. 18:43
 6/6 anonim ***** válasza:

A trainerrel kell indítani a játékot.

Ott van egy beállítások fül. Ott ki kell választani a SA főkönyvtárat.

2013. aug. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!