Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Véleményetek a SAMSUNG Galaxy...

Véleményetek a SAMSUNG Galaxy Ace 2 telorol?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik a telefon stb, jó árban is van. :) Csak nem tudom meg-e vegyem. Szerintetek milyen teló?az android jó rajta? Nagyon fontos lenne előre is köszönöm a véleményeteket. :)

2013. aug. 16. 22:48
 1/6 anonim válasza:
nem rossz telefon, elég gyor is mivel 2 magos processzor van benne meg 4 Giga memória. Az android oprendszer pedig teljesen jó rá.
2013. aug. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Más azt mondja ne vegyem meg ezért nem tudom eldönteni hogy meg-e vegyem. =/ Szerinted(Szerintetek)?:)
2013. aug. 16. 22:57
 3/6 anonim ***** válasza:
Samsungokról mindig is rossz volt a véleményem (másnak is). Sok ismerősöm gyári hibásat kapott, sok esetben 2 hét és szervíz... Jobban ajánlanám a Sony Ericsson-t, de mivel már megszünt inkább Sony!
2013. aug. 17. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
A Sony egy hulladék!!! Nekem Ace 2-őm van! Eddig telejesen megvagyok vele elégedve! Sok Sonyt kibróbáltam már,de egyik se az igazi
2013. aug. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Megvettem az ace 2-t és egyszerűen imádom nagyon jóó *-* nem bántam meg hogy megvettem :))
2013. aug. 20. 22:18
 6/6 anonim válasza:
Sztem nagyon szuper az Ace 2. Én nagyon meg vagyok vele elégedve. Gyors is és minden program futott rajta rendesen amit én szerettem volna. Sztem megéri az árát. Én napokon át nézelődtem és ár-érték-tudás arányban is ez volt a legjobb androidos mobil :)
2013. szept. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!