Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi baja a telefonomnak?

Mi baja a telefonomnak?

Figyelt kérdés
Samsung Galaxy Y-om egy éve sincs meg, mégis nagyon szarakodik. Nem tudok képeket letölteni mert hiába nyomom nem jelenik meg a gomb, ha alkalmazásokat akarok letölteni azt írja hogy nincs elég hely pedig 32 gb-os sd kártya van benne ami csak 3 gb-ig van tele, és ha üzenetem jön akár viberen akár facebookon, van hogy csak 1-2 nap múlva jelzi ki. Meg ha kiveszem az sd kártyát, és aztán rögtön visszarakom, akkor eltűnik egy pár alkalmazás, meg a képek meg a zenéim. Ez mitől van? Kezd már nagyon idegesíteni, azon gondolkodom, hogy egyszerűen veszek egy új telefont és kész. Sony Xperia Z-re gondoltam. Az jó, nincsenek ilyen problémái? Azt mondták nekem hogy az nem rossz de Galaxy s4-et ne vegyek (először azt akartam), mert az összes Samsung ilyen szar...

2013. aug. 15. 16:19
 1/1 anonim ***** válasza:
szoftverét újratelepítésére gondoltál? vidd el a szervízbe oszt vótszerencsém
2013. aug. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!