Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem nyitja meg az Opera...

Miért nem nyitja meg az Opera a PDF-et?

Figyelt kérdés
Akármilyen pdf-t akarok megnyitni, betölt az oldal és csak egy nagy fehérség van ott, majd annyival megoldja a gondot, hogy kiírja h biztos valami baj van az acrobat readerrel, próbáljam később.. Hát köszi, sokra megyek vele, semmi baj nincs az acrobattal, mert érdekes módon mozillánál betölt, explorernél is sőt chromenál is, csak itt nem. Meg a másik amit észrevettem, hogy a google fordítóban ugye van a felolvasás gomb, hogy az adott nyelven a csaj/pasi felolvassa a szót, hát ilyen az operánál nincs, egyszerűen nem jelenik meg, majd megnéztem más böngészénől és ott működik. Ez miért van?!
2013. aug. 14. 16:06
 1/8 anonim ***** válasza:

Sajnos nekem is rosszalkodott, de ki tudod kerülni.


Ctrl+F12

Haladó fül

baloldalt: Letöltések

jobboldalt klikk az application/pdf sorra

Szerkesztés

Megnyitás alapértelmezett alkalmazással.


Így nem erőlködik az Adobe Acrobat pluginnel, hanem lerántja temp mappába, és az acrobat reader indul el.

2013. aug. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
megnyomom a ctrl+f12-t, de nekem nem ad ki olyat, hogy haladó.. :/
2013. aug. 14. 16:53
 3/8 anonim ***** válasza:
Felül kell legyenek fülek, azok közül az utolsó a "haladó".
2013. aug. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Valami ilyesmi, csak ez angol verzió.

[link]

2013. aug. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nekem ehhez nem is hasonlít az, ami bejön.. Oldalt van annyi, hogy böngésző, webhelyek, adatvédelem és biztonság és opera súgó, ennyi van ott..
2013. aug. 14. 19:18
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor a menüben keresd meg a beállításokat. (Valszeg mellette lesz, hogy Ctrl+F12.)
2013. aug. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2013. aug. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
[link] nekem ez jön be...
2013. aug. 17. 01:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!